KATALOG NÁSTROJŮ DIAMUT - KÁMEN

Zde můžete nahlédnout do katalogu nástrojů pro obrábění kamene od firmy DIAMUT. Můžete zde získat přehled o nástrojích a objednacích číslech a objednávání tak pro Vás bude snažší. Nástrioje jsou seřazeny dle typu obrábění a je možno vidět kóty a tvary jednotlivých kotoučů.

Řezné kotouče DIAMUT pro mokré řezání

Nástroje pro řezání pod vodou pro materiály jako je mramor, žula, pískovec a syntetické materiály, pro použití na strojích s nízkým i vysokým výkonem. K dispozici v průměrech 250 až 2000mm pokryje většinu požadavků trhu.

Řezné kotouče DIAMUT pro suché řezání

Nástroje pro suché řezání, které jsou nyní k dispozici v průměrech 115-125-150-180-230mm s nebo bez příruby. Vhodné pro žuly, mramory, kameniny, porcelán, cementové materiály.

Frézy DIAMUT

Dodáváme širokou škálu fréz, u kterých je možnost zvolit tvrdost, hrubost povrchu i počet břitů. Všechny frézy dodáváme s vnitřním chlazením, jelikož kvalitní chlazení je jeden z nejdůležitějších faktorů pro kvalitu řezu. Proto najdete vnitřní chlazení i na těch nejmenšíích frézách

Vrtáky Diamut

V nabídce máme veškeré průměry kvalitních diamantových nástrojů pro vrtání kamene pro ruční, tak i pro automatické stroje. Diamantové vrtáky jsou navrhovány s ohledem na maximální životnost a kvalitu.

Tvarové obvodové nástroje Diamut

Stejně jako ostatní obvodové nástroje, i tvarové nástroje mají vnitřní chlazení a jsou rozděleny nejběžněji na 4 segmenty. V nabídce najdete většinu nástrojů. Pokud ale tvar profilu nesplní Vaši představu, stačí aby jste nám dodali výkres výsledného opracování a my Vám vyrobíme nástroj na míru.

Obvodové nástroje Diamut pro poloautomatické stroje

Obvodové diamantové nástroje pro poloautomatické stroje. Jeich široká nabídka uspokojí téměř všechny požadavky. Pokud ale potřebujete nástroj, který v nabídce standardních nástrojů nenajdeme, stačí nám popis profilu a kóty uchycení a nástroj pro Vás vyrobíme.

Nástroje Diamut pro úběr materiálu

Sady speciálních nástrojů pro úběr plošného materiálu od firmy DIAMUT. Tyto nástroje jsou specielně pro CNC obráběcí centra. Slouží ke snížení plošného materiálu s výsledkem povrchu stejným, jako před opracováním. Používají se například ke snížení kamených kuchyňských pracovních desek nebo při výrobě kamených sprchových vaniček, umyvadel atd.

Speciální nástroje pro opracování bloku

Nástroje pro opracování kamených bloků. Široká škála, nástrojů zejména pro práci při 3D opracování na 5ti osých strojích.

Kónusy a přípravky pro CNC

Dodáváme konusy, kleštiny, přísavky, dorazy, prostě veškeré možné příslušenství k CNC obráběcím centrům. Dodáváme konponenty k veškerým CNC strojům, jako je INTERMAC, BAVELONI, LOWATI a další.

Stroj pro orovnání a oživení diamantových nástrojů

Bruska Diamut zaměřená na všechny společnosti, které chtějí sami orovnávat a oživovat diamantové kotouče.
S tímto zařízením jsou nástroje za pár minut opět schopny plného nasazení ve Vašem stroji. A to vše s minimálními náklady.