KATALOG NÁSTROJŮ DIAMUT - SKLO

Zde můžete nahlédnout do katalogu nástrojů pro obrábění skla od firmy DIAMUT. Můžete zde získat přehled o nástrojích a objednacích číslech a objednávání tak pro Vás bude snažší. Nástroje jsou seřazeny dle typu obrábění a je možno vidět kóty a tvary jednotlivých kotoučů.

VRTÁKY

Dodáváme vrtáky se speciálními drážkami pro kvalitní chlazení a odvádění skelného prachu při vrtání. Vrtáky jsou z tenkostěného materiálu a na rozdíl od klasických se NIKDY neoživují. Rozdílu proti běžným vrtákům si všimnete již při porovnání síly potřebné pro průnik do materiálu, která je v tomto případě mnohem nižší.

Frézy

Dodáváme širokou škálu fréz, u kterých je možnost zvolit tvrdost, hrubost povrchu i počet břitů. Všechny frézy dodáváme s vnitřním chlazením, jelikož kvalitní chlazení je jeden z nejdůležitějších faktorů pro kvalitu řezu. Proto najdete vnitřní chlazení i na těch nejmenších frézách

Hrncové nástroje pro brusky

Zde dopručujeme kotouče na nové bázi se systémem výměny 3 NEO. Jedná se o patentovaný systém, kde se mění pouze prstenec nástroje s diamantem a základna kotouče zůstává na stroji. Výměna je velice rychlá, není k ní potřeba žádný klíč. Prstenec je precizně uchycen na základně pomocí velmi silných neodymových magnetů.

Obvodové nástroje pro CNC

Naše obvodové nástroje mají vždy vnitřní chlazení a i středně jemné a jemné kotouče se skládají ze segmentů, mezi kterými je vyůstění interní vody. Toto přerušení jinak homogenní diamantové vrstvy také umožňuje lepší odvod skelného brusu. Kotouče se většinou skládají ze 4 segmentů. Toto neplatí pro kotouče TURBO, které se skládají z cca 5 mm širokých navařených břitů.

Obvodové tvarové nástroje pro CNC

Stejně jako ostatní obvodové nástroje, i tvarové nástroje mají vnitřní chlazení a jsou rozděleny nejběžneji na 4 segmenty. V nabídce najdete většinu nástrojů. Pokud ale tvar profilu nesplní Vaši představu, stačí aby jste nám dodali výkres výsledného opracování a my Vám vyrobíme nástroj na míru.

Lešticí nástroje RBM, ABRATECH

Dodáváme leštící kotouče od firem RBM, a ABRATECH a DIAMUT. Nároky zákazníků jsou velmi individuální a proto dodáváme několik variant leštících kotoučů od několika osvědčených výrobců. Pro kvalitní leštění je nutné kvalitní chlazení a proto dodáváme kotouče s vnitřním chlazením.

Fazetovací nástroje

Fazetovací kotouče dodáváme od firmy DIAMUT. Lze objednat jednotlivé kotouče, stejně jako celé sady a to v několika variantách, kde můžete mít leštící kotouč s interním oxidem ceria nebo s filcovým lešťákem pro externí, tekutý oxid ceria.

Nástroje pro úběr materiálu

Sady speciálních nástrojů pro úběr plošného materiálu od firmy DIAMUT. Tyto nástroje jsou specielně pro CNC obráběcí centra. Slouží ke snížení plošného materiálu s výsledkem povrchu stejným, jako před opracováním. Používají se například ke snížení kuchyňské pracovní desky ze skla nebo při výrobě skleněných sprchových vaniček.

Konusy a přísavky pro CNC

Dodáváme konusy, kleštiny, přísavky, dorazy, prostě veškeré možné příslušenství k CNC obráběcím centrům. Dodáváme konponenty k veškerým CNC strojům, jako je INTERMAC, BAVELONI, LOWATI a další.

Orovnání a oživení diamantových nástrojů

Bruska Diamut zaměřená na všechny společnosti, které chtějí sami orovnávat a oživivat diamantové kotouče.
S tímto zařízením jsou nástroje za pár minut opět schopny plného nasazení ve Vašem stroji. A to vše s minimálními náklady.