Přehled strojů INTERMAC pro CNC obrábění kamene

Intermac Master 35 Plus

Intermac Master 35

 

CNC s 5 ovládanými osami a automatickou výměnou nástrojů. Rozměr pracovního stolu 3250x1625mm. Možnost až 32 pozic pro nástroje ve třech zásobnících.

Master 35 představuje poslední vývoj 5ti osých (plně interpolovaných) center. Žádost o zvýšení flexibility zákazníků z celého světa našel odpověď v těchto modelech, které kombinují tradiční kvalitu stroj; INTERMAC a jeho schopností provádět všechny druhy operací, vždy s maximální přesností, vysokou produktivitu a vysokou úroveňí kvality zpracovávaného kusu. Pozornost, kterou INTERMAC vždy věnovánuje požadavkům zákazníků přinesl několik revolučních novinek, mezi nimiž je ovládání stroje založené na komerční počítači se systémem Windows, aby bylo možné využít plnou konektivitu a mnohem snadnější použití pro obsluhu.

 

Ukázky CNC obrábění kamene

 

Ukázky některých možností obrábění

 

Díky různým agregátům a příslušenství, je tento stroj skutečně multifunkční pracovní centrum, které je schopno provádět nejtěžší operace při poskytnutí nejvyšší kvality obrobku.

 

Pracovní stůl

Základ stroje se skládá z velmi tuhé konstrukce, na které je umístěn hliníkový pracovní stůl a rektifikací je zaručena maximální rovinnost pracovní plochy. To je nezbytnou podmínkou pro perfektní výsledek opracování.

 

Revolverové zásobníky

K revolverovým zásobníkům po stranách stroje, které pojmou 24 nástrojů je možné doplnit zásobník s výměnou nástrojů přímo na hlavě s 8 pozicemi. Pri eliminaci pohybu os při výměně se snižuje Čas výměny nástroje až o 50%. Ideální pro rychlé opracování.

 

Ovládání CNC centra

Díky zcela nové technologii, vyvinuté firmou INTERMAC, je nyní numerické řízení zcela integrované do PC s operačním systémem WINDOWS

 

Technické údaje

 

Technické údaje

Maximální velikost dílce 3250 x 1620 mm
Posuv osy Z 530 mm
Výkon elektrovřetene 7,5 kW /  10 HP
Pozic v zásobníku 14 + 14 + 8

 

Napájení

Tlak vzduchu 7 Bar
Spotřeba vzduchu 160 N litrů/min.
Tlak vody 2,5 Bar
Spotřeba vody 10,5 litrů/min.
Požadovaný el. příkon 15 kW