Přehled strojů INTERMAC pro CNC obrábění kamene

Intermac Master 45 Plus

Intermac Master 45

Stroj s 5ti osami, rozměrem stolu 4065x2290mm. Nejvyšší model s maximální flexibilitou a ideálním rozměrem pracovního stolu.

S těmito modely, které kombinují tradiční kvalitu INTERMACu a jeho schopnost provádět se všechny druhy zpracování s maximální přesností, vysokými požadavky na kvalitu a produktivitu. Pozornost, kterou INTERMAC vždy věnoval požadavkům zákazníků přinesl některé revoluční novinky, mezi nimiž patří ovládání stroje založené na komerčním PC se systémem Windows.

 

Ukázky CNC obrábění kamene

 

Ukázky možností obrábění

 

Díky různým agregátům a příslušenství, je tento stroj skutečně multifunkční pracovní centrum, které je schopno provádět nejtěžší operace při poskytnutí nejvyšší kvality obrobku.

 

Pracovní stůl

Základ stroje se skládá z velmi tuhé konstrukce, na které je umístěn hliníkový pracovní stůl a rektifikací je zaručena maximální rovinnost pracovní plochy. To je nezbytnou podmínkou pro perfektní výsledek opracování.

 

Revolverové zásobníky

K revolverovým zásobníkům po stranách stroje, které pojmou 24 nástrojů je možné doplnit zásobník s výměnou nástrojů přímo na hlavě s 8 pozicemi. Pri eliminaci pohybu os při výměně se snižuje Čas výměny nástroje až o 50%. Ideální pro rychlé opracování.

 

Ovládání CNC centra

Díky zcela nové technologii, vyvinuté firmou INTERMAC, je nyní numerické řízení zcela integrované do PC s operačním systémem WINDOWS

 

Technické údaje

Maximální velikost dílce 4060 x 2300 mm
Posuv osy Z 530 mm
Výkon elektrovřetene 7,5 kW /  10 HP
Pozic v zásobníku 14 + 14 + 8

 

Napájení

Tlak vzduchu 7 Bar
Spotřeba vzduchu 160 N litrů/min.
Tlak vody 2,5 Bar
Spotřeba vody 10,5 litrů/min.
Požadovaný el. příkon 15 kW