Stroje DONATONI pro řezání kamene

Donatoni SPRINTER 825 CNC

Sasso Extrema

SPRINTER 825 CNC je numericky řízená portálová pila a fréza s 5-6 interpolovanými osami a zdvihem osy Z 600 mm, kotoučovou hlavou s rozsahem rotace -5° až +365° a naklápěním 0° až 90° pro provádění ortogonálních, šikmých, kruhových, eliptických, nakloněných řezů až 300 mm a přímočarých, vydutých, vypuklých, obloukových, eliptických tvarování a dvojrozměrných a trojrozměrných zahlubování.

 

Stroj SPRINTER 825 CNC umožňuje dosažení vysoké přesnosti rozměrů konečného výrobku a vysokou produktivitu díky posuvu os X a Y po lineárních kuličkových vodících lištách a ozubených tyčích s kalenými a broušenými zuby se systémem mazání v olejové lázni. Pohon je generován bezkartáčovými motory a vysoce přesnými redukčními převodovkami.

 

Verze „Tools“ nebo „TOP“ s invertorem řízeným elektrovřetenem umožňuje použití diamantových nástrojů, jako jsou drážkovací fréza, zahlubovací fréza a horizontální kotouč.

 

Tento stroj je kromě toho dostupný ve dvou verzích:

 

Sprinter Belt: Systém posuvu desek pomocí pogumovaného dopravního pásu umožňující snížení prostojů vyplývajících z úkonů nakládání, vykládání a programování stroje.

 

Sprinter Twin: Systém automatické výměny stolu s deskami umožňující snížení prostojů vyplývajících z úkonů nakládání, vykládání a programování stroje při zachování kompaktních celkových rozměrů.

 

 

 

 

 

Počet interpolovaných os 5
Zdvih v ose Z 400 mm
Otočná osa C -5 / +365°
Náklopná osa A 0 / 90°
Velokost pracovního stolu 2400 x 3800 mm
Maximální průměr disku 625 mm
Maximální hloubka řezu 200 mm
Otáčky řízené invertorem 0 - 2400 ot./min
Otáčky nástroje v konusu ISO 40 0 - 5000 ot./min
Výkon elektrovřetene 13 Kw / S6
Hmotnost stroje 5300 Kg