Stroje DONATONI pro řezání kamene

Donatoni SX 3 CNC

Sasso Cut 600

SX-3 je inovativní vícevřetenové řezací centrum s třemi řezacími jednotkami a 11 numericky řízenými osami, z nichž 7 je interpolovaných, navržené a patentované společnosti DONATONI MACCHINE za účelem uspokojení vysokých výrobních požadavků a flexibility při současném umožnění optimalizace řezu desek.

 

Stroj SX-3 se vyznačuje použitím softwaru vyvinutého pouze za tímto účelem, systémem automatického načítání rozměrů jednotlivých desek pomocí fotokamery s vysokým rozlišením a posuvem dílců pomocí systému přísavek (Move System), které v souladu s požadovanou úrovní produktivity umožňuji správu řezu každé desky prostřednictvím nejvhodnější sekvence za účelem snížení obráběcích časů a mrhání materiálem na minimum při současném zaručení vysoké přesnosti konečného výrobku a umožnění řezání dílců různých rozměrů na stejné desce.

 

Software kromě toho řídí činnost automatického nakladače včetně příslušného válečkového stolu a pásů řezacího a vykládacího stolu.

 

SX-3 je přesný a flexibilní stroj umožňující vysokou produktivitu, vyžadující malý instalační prostor s výborným poměrem kvalita/cena, nedosažitelným pro jakoukoliv řezací linku pro tradiční desky.

 

Detail práce

 

 

Počet interpolovaných os 7
Zdvih v ose Z 200 mm
Otočná osa -182 / 182°
Náklopná osa A 0 / 47°
Velokost pracovního stolu 2400 x 4100 mm
Maximální průměr disku 400 mm
Maximální hloubka řezu 110 mm
Hmotnost stroje 18500 Kg