CNC stoje INTERMAC pro obrábění skla

Intermac Master ONE

intermac master one

Novinka v řadě CNC strojů MASTER. 3 nebo 4 osy (3 osy +C osa), maximální obrobitelný dílec 3300 x 1500mm,, možnost až 31 pozic ve dvou zásobnících (23/8). Zvládne veškeré operace ve 3 osách, tj obvodové obrábění. Po přidání 4té osy je možné i gravírovat.

 

Tyto stroje jsou určeny pro společnosti, které mají v úmyslu rozvíjet své výrobní kapacity se strojem s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Možnost vybavit pracovní centrum s čtvrtou osou dále rozšiřuje flexibilitu těchto strojů a umožní jim, aby se přizpůsobily nejrůznějším výrobním potřebám. Řízení stroje se provádí prostřednictvím PC se systémem Windows, takže je zajištěna kompatibilita připojení a snadnost použití.

 

 

Příklady obrábění

 

Pracovní stůl

Základ stroje se skládá z velmi tuhé konstrukce, na které je umístěn hliníkový pracovní stůl a rektifikací je zaručena maximální rovinnost pracovní plochy. To je nezbytnou podmínkou pro perfektní výsledek opracování.

 

 

Zásobník nástrojů

 

Lineární zásobník na 23 pozic lze doplnit o další 8mi místný zásobník na hlavě a tím rozšířit celkový počet na 31 nástrojů

 

Řídící systém a software

 

Řídící konzole může být umístěna na levé či pravé straně stroje. Standardem je umístění na levé straně.

Software řízení je úzce spjat s kreslícím softwarem ICam, který je vytvořen na míru potřebám obrábění skla, nejedná se tak o univerzální nástroj, ale o řešení na míru a navíc vytvořené přímo Intermacem. Díky tomu je programování maximálně jednoduché.

 

Technické údaje

Maximální velikost dílce 3300 x 1500 mm
Rozměry stroje 6200, 4100, 2550 mm
Výkon elektrovřetene 9,2 kW
Pozic v zásobníku 23 + 8

 

Napájení

Tlak vzduchu 7 Bar
Spotřeba vzduchu 200 N litrů/min.
Tlak vody 2,5 Bar
Spotřeba vody 10,5 litrů/min.
Požadovaný el. příkon 20 kW