CNC stoje INTERMAC pro obrábění skla

Intermac Master 35

Intermac Master 35

CNC s 5 ovládanými osami a automatickou výměnou nástrojů. Rozměr pracovního stolu 3250x1625mm. Možnost až 32 pozic pro nástroje ve třech zásobnících.

 

 

Master 35 představuje poslední vývoj 5ti osých (plně interpolovaných) center. Žádost o zvýšení flexibility zákazníků z celého světa našel odpověď v těchto modelech, které kombinují tradiční kvalitu strojů INTERMAC a jeho schopností provádět všechny druhy operací, vždy s maximální přesností, vysokou produktivitu a vysokou úroveňí kvality zpracovávaného kusu. Pozornost, kterou INTERMAC vždy věnovánuje požadavkům zákazníků přinesl několik revolučních novinek, mezi nimiž je ovládání stroje založené na komerční počítači se systémem Windows, aby bylo možné využít plnou konektivitu a mnohem snadnější použití pro obsluhu.

Ukázky zpracování skla

 

Ukázky obrábění skla

Díky různým agregátům a příslušenství, je tento stroj skutečně multifunkční pracovní centrum, které je schopno provádět nejtěžší operace při poskytnutí nejvyšší kvality obrobku.

 

Pracovní stůl

Základ stroje se skládá z velmi tuhé konstrukce, na které je umístěn hliníkový pracovní stůl a rektifikací je zaručena maximální rovinnost pracovní plochy. To je nezbytnou podmínkou pro perfektní výsledek opracování.

 

Zásobník nástrojů

14 pozic v otočném zásobníku nástrojů, u kterého je možné ručně osazovat nástroje, i když stroj pracuje. Jako volitelné příslušenství je možné vybavit stroj přídavným 14 místným zásobníkem.

 

Ovládání centra

Díky zcela nové technologii, vyvinuté firmou INTERMAC, je nyní numerické řízení zcela integrované do PC s operačním systémem WINDOWS

 

 

Technické údaje

Maximální velikost dílce 3250 x 1620 mm
Posuv os X,Y,Z 3350, 1720, 240 mm
Výkon elektrovřetene 7,5 kW /  10 HP
Pozic v zásobníku 14 + 14 + 8

 

Napájení

Tlak vzduchu 7 Bar
Spotřeba vzduchu 160 N litrů/min.
Tlak vody 2,5 Bar
Spotřeba vody 10,5 litrů/min.
Požadovaný el. příkon 15 kW