Přehled strojů pro povrchovou úpravu skla

Dip-Tech Trademark Printer

Tiskárna ochranných značek. Je ideální řešení pro automobilová skla a jiné aplikace, které vyžadují ochranné známky s proměnnou informací. Můžete upravovat různé informace během několika sekund.

 

Keramická tiskárna GlassJet Pro

Tiskárna na sklo pro tisk keramickými barvami s možností následného vykalení skla. Glassjet PRO, cenově nejdostupnější tiskárna, kombinuje osvědčenou koncepci keramického digitálního tisku inkousty s vysokou zivotností, kvalitou a možností následného temperování.

Tisk keramickými barevami Dip-Tech AR Series

Tiskárna na sklo pro tisk keramickými barvami s možností následného vykalení skla.
AR Series je digitální tiskárna na sklo, určená pro použití keramických barev, je to nejuniverzálnější tiskárna pro pokročilé

Comss sítotiskový stroj

Sítotiskové stroje COMSS nabízí nejrůznější škálu strojů této klasické technologie. Dle požadavku zákazníka je možno vyspecifikovat typ stroje, s ohledem na požadovaný rozměr materiálu. Od mlých potisků, které se využívají například jako firemní značka, až po potisky velkoplošných materiálů.

Cefla

Stříkací kabina s jednou nebo dvěma pistolemi, CFB dopravníky a suchými filtry. Perfektní řešení pro malé / střední firmy, hledající vysokou  produktivitu a maximální hospodárnost.